Korzyści dla KUPUJĄCYCH

 
• maszyny z pierwszej ręki

Bazamaszyn.pl współpracuje i działa na zlecenie użytkowników maszyn, firm leasingowych, banków, agentów oraz producentów. Korzystając z naszej oferty masz szansę na znalezienie prawdziwych okazji.

• duża ilość maszyn w jednym miejscu

Serwis bazamaszyn.pl jest stale aktualizowany o nowe oferty pojawiające się na rynku. Wiele z maszyn jest prezentowanych tylko u nas. W serwisie znajdziesz oferty maszyn i urządzeń pojawiające się na rynku krajowym i zagranicznym.

• możliwość zapisania się na listę osób szukających maszyn

Nawet jeżeli nie znalazłeś maszyny dla siebie, prześlij nam informację czego szukasz. Zwiększysz swoje szanse i będziesz miał pewność, że nie ominie Cię atrakcyjna oferta. Pamiętaj, że nie wszystkie oferty są prezentowane w serwisie i wiele z maszyn znajduje nabywców z listy szukających.     Przejdź do listy

• pomoc w procesie zakupu

Doradzamy i pomagamy w procesie zakupu, finansowaniu oraz transporcie. Dodatkowo często oferujemy usługi dodatkowe w zakresie instalacji maszyn oraz doboru urządzeń peryferyjnych.

 

Korzyści dla SPRZEDAJĄCYCH

 
• kompleksowa obsługa procesu sprzedaży

Jeżeli posiadasz sprawne, ale niepotrzebne maszyny i urządzenia lub planujesz ich wymianę, nie trać czasu, skorzystaj z naszego doświadczenia i zleć nam ich sprzedaż.
Wiele maszyn i urządzeń może znaleźć nowego właściciela, a Ty możesz odzyskać swój kapitał.

• gwarancja konsekwentnego promowania ofert

Sprzedaż używanych maszyn i urządzeń to często proces długotrwały. Żeby maszyny znalazły swojego klienta, muszą być widoczne. Bazamaszyn.pl gwarantuje aktywne promowanie ofert nawet do 2 lat. Zlecając nam sprzedaż, zyskujesz pewność, że ogłoszenie dotrze do potencjalnych klientów.

• wiele kanałów dystrybucji

Żeby zwiększyć szanse sprzedaży maszyny korzystamy z wielu kanałów dystrybucji i docieramy do jak największej liczby potencjalnych nabywców w kraju i za granicą.

• największa baza osób szukających maszyny

Dysponujemy listą osób szukających maszyn używanych. Wiele z maszyn jest sprzedawanych bez potrzeby zamieszczania ogłoszeń. Może też na Twoją maszynę już ktoś czeka?

 

Skontaktuj się z nami !

 

 

 

Ta strona do prawidłowego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.